Skip to content

Teslimat, İade ve Değişim

Teslimat ve İade/Değişim

Umarız bizden alışveriş yapmayı seversiniz. Beklentilerinizi karşıladığımızdan eminiz ama olur da bir problem olması durumunda size yardımcı olacak teslimat ve iade politikalarımız:

Kargo ve Teslimat

Türkiye içi siparişlerinizi Aras Kargo (2021948851345) aracılığı ile yollanır. Siparişleriniz 13.00'dan önce verilmesi şartıyla aynı gün kargo firmasına teslim edilir. (Black Friday,11.11 vb. kampanya dönemleri hariç)

Tüm siparişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz. Kargonuz çoğu zaman 1-3 gün içinde bazı özel ve yoğun zamanlarda ise 2-7 gün arasında teslim edilir. Teslim süresinin değişkenliği tamamen kargo firmalarıyla alakalıdır.

İade ve Değişim

Nors olarak siparişinizden tamamen memnun olmanızı istiyoruz. Herhangi bir nedenle memnun kalmazsanız, giyilmemiş, yıkanmamış veya kusurlu malların zamanında iadesini memnuniyetle kabul ederiz. Kullanılmış ürünler kusurlu olmadıkça iade edilemez. İade edilen ürün, fatura ve etiketlerini içermeliyle alındığı zamanki durumda olmalıdır. Satın aldığınız ürün, siparişin teslim alınmasından itibaren 30 gün içinde iade edilmelidir. Ürün iade/değişim için Aras Kargo Cari Numaramız 2021948851345'e Nors Tekstil Limited Şirketine olacak şekilde yollamanız gerekmektedir.

İade Talebi

İade veya değişim yapmak isterseniz hesabınıza üye girişi yaptıktan sonra siparişlerim ekranından iade veya değişim talebi açabilirsiniz.

İade ve değişim talepleriniz hızlıca yapılabilmesi için ürünle beraber gelen fatura ve değişim/iade yapılacak ürünün belirttiğimiz kargo firmasıyla size vereceğimiz iade ve değişim koduyla yollanmalıdır.

Ücret iadesi yaptığınız ödeme metoduna göre 7-10 iş günü içinde sipariş verdiğiniz karta/hesaba yapılacaktır.

Ücretsiz Kargo

Nors.com.tr ‘deki 90 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz.

Hızlı Teslimat

Hızlı gönderim ile siparişleriniz en kısa sürede sizlere ulaşır.

Kolay İade

Satın almış olduğunuz ürünleri 30 gün koşulsuz iade hakkına sahiptir.