Skip to content

Tişört Baskısı Çıkar Mı?

  • by Nors | Focus on Life

Tişört Baskısı Çıkar Mı?

Tişört baskıları üretim aşamasında yüksek ısıyla birlikte tişört kumaşına işlenen boyalardır. Bu plastik yapılı malzemeler elbette pamuk veya polyester kadar dayanıklı değildir. Fakat kaliteli bir tercih yapmanız durumunda uzun yıllar kullanabileceğiniz bir baskılı tişört edinmeniz gayet mümkündür. Tişört baskıları kolay kolay tişörtünüzden silinmez. Çok uzun süre kullanım, uzun yıllar güneş ışığına ve suya maruz kalma gibi durumlarda baskı üzerinde çeşitli çizgiler görülmesi veya baskı dokumasının aralarının açılması oldukça doğaldır. Bu durum baskılı bir tişört aldığınızda kısa süre kullanacağınız anlamına değil, daha dikkatli kullanmanız gerektiği anlamını taşır.

Baskılı Tişört Çamaşır Makinesinde Yıkanır Mı

Baskılı Tişört Çamaşır Makinesinde Yıkanır Mı?

Baskılı tişörtünüzü daha dikkatli kullanmanız, onu elde yıkamanız gerektiği anlamına kesinlikle gelmez. Elbette baskılı tişörtler de tüm giyim ürünleri gibi çamaşır makinesinde gönül rahatlığıyla yıkanabilir. Uygun süre ve uygun derecede yıkayacağınız baskılı tişörtünüzü ters çevirerek makineye koymanız gerekir. Ters çevirme işlemi, tişörtünüzün üzerinde baskının sıkışık çamaşır makinesi içerisindeki diğer kıyafetlerle sürtünmesinin önüne geçecektir. Böylece birkaç saat çamaşır makinesinde kalan baskılı tişörtünüzün yıpranma oranı mümkün olduğunca en aza inecektir.

Falling Dance Vişne Kadın TshirtBaskılı Tişörtler Kaç Derecede Yıkanmalı?

Tişört baskılarının silinmesinin veya çıkmasının temel sebeplerinden birisi yüksek sıcaklıkta yıkanmalarıdır. Satın aldığınız baskılı tişörtün etiketinde hangi sıcaklıkta yıkanması gerektiği yazar. Eğer yazmıyorsa, genellikle baskılı tişörtler için en uygun yıkama derecesi maksimum 30 derecedir. 30 derece temizlik açısından düşük gibi görünse de çamaşır makinesinin sistematiği, doğru deterjan kullanımıyla beraber size en iyi sonucu verecek şekilde tasarlanmıştır. Yüksek sıcaklıkta yıkanan hem baskılı hem baskısız tişörtlerin yapısı bozulabilir. 30 derece tişörtünüz üzerindeki ter kokusu, ter lekesi, çeşitli lekeler veya günlük kirlerin temizlenmesi için yeterlidir.

Harika tasarımları ile Falling Dance Vişne Kadın Tshirt model ürünümüzü satın almak için tıklayın.

 

En Yaratıcı Baskılı Tişört Önerileri Nelerdir?Legendary Lacivert Kadın Tshirt

Bugün, baskılı tişörtler yüzbinler hatta milyonlarca farklı seçenekle satılmaktadır. Bunca seçenek içerisinden kendinize uygun olanı seçmekte zorlanabilirsiniz. Çünkü bir yandan baskılı tişörtlerin cazibesinden faydalanmak isterken bir yandan da kimseyle aynı tişörte sahip olmak istemezsiniz. Bunun en etkili yolu, özgün tasarımlı baskılı tişörtlere ulaşmaktır. Nors baskılı tişörtler, bu ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılamaya yetecek kadar çok sayıda özgün tasarımlı, yaratıcı motifler sunan baskılı tişörtlerini sizlerle paylaşmaktadır.

Legendary Lacivert Kadın Tshirt ürünümüzü hızlıca satın almak için tıklayın.

Share:

Older Post Newer Post

Ücretsiz Kargo

Nors.com.tr ‘deki 90 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz.

Hızlı Teslimat

Hızlı gönderim ile siparişleriniz en kısa sürede sizlere ulaşır.

Kolay İade

Satın almış olduğunuz ürünleri 30 gün koşulsuz iade hakkına sahiptir.