Skip to content

Seyahat Çantasında Neler Olmalı?

  • by Nors | Focus on Life

Seyahat Çantasında Neler Olmalı?

Seyahat çantalarını hazırlamanın ilk koşulu, nereye gideceğiniz ve gideceğiniz yerde nelere ihtiyaç duyacağınızın belirlenmesidir. Sıcak bir yaz tatili mi, yoksa yanakları pespembe yapan soğuk bir kış tatili mi planlıyorsunuz? Mevsimlere, gideceğiniz yerde geçireceğiniz süreye göre seyahat çantanızda olması gerekenler elbette farklılaşacaktır. Fakat elbette her seyahat için çantanızda mutlaka olması gerekenler vardır. Bunlar günlük kullanım eşyaları, iç çamaşırları, yedek kıyafetler, kişisel bakım malzemeleri, teknolojik destek ürünleri gibi çok farklı şekilde ele alınabilmektedir.

Seyahat Çantasına Konması Gereken Eşyalar Neler

Seyahat Çantasına Konması Gereken Teknolojik Eşyalar Neler?

Yurt içinde herhangi bir yere seyahat ediyor ve gönlünüzce gezmeyi planlıyorsanız çantanızda mutlaka bir powerbank bulunmalı. Telefonunuzun sizi yarı yolda bırakmasına izin vermeyen bir power bank, en çok kullandığınız eşyalardan birisi olacaktır. Ek olarak telefonunuz ve varsa kulaklığını için şarj aletleri, çantanızda olması gerekenlerdir. Seyahatiniz yurtdışına ise, seyahat çantanızda C ve J çıkışlı adaptörler bulundurmak kesinlikle hayat kurtaracaktır.

 

Seyahate Giderken Alınması Gereken Kıyafetler Ve Kişisel Bakım Ürünleri Neler?Valknut Spor Çantası-Pine

Bazen günlük çantamızda da bulunabilen kişisel bakım ürünlerine seyahat çantalarında mutlaka yer verilmeli. Özellikler hijyen ürünleri, uzun yolculuklarda sağlık açısından büyük bir önem taşıyor. Diş fırçacı, diş macunu, nemlendirici krem, deodorant, şampuan, tarak, duş jeli, roll on gibi kişisel bakım ürünleri seyahat çantalarının olmazsa olmazıdır. Bir diğer önemli şey ise iç çamaşırlarıdır. Seyahatiniz kısa süreli dahi olsa yedek iç çamaşırı seyahat çantanıza koyduğunuz ilk eşyalardan birisi olmalı. Sağlık ve hijyen açısından gerekli olan iç çamaşırları, rahat seyahatin de anahtarıdır.

Gideceğiniz yere uygun kıyafetleri, önceden araştırarak öğrenmek sizi bir adım öne taşıyacaktır. Turistik bir gezi planlıyorsanız gideceğiniz tarihi yapılar arasında mekana uygun kıyafet giyilmesi gereken durumlarla karşılaşmanız olasıdır. Günlük kıyafetlerinizin yanı sıra gideceğiniz bölgeye uygun giyim ürünlerine seyahat çantanızda yer vermeniz gerekebilir.

Rahatlık ve şıklık arayanların tercihi Valknut Spor Çantası-Pine model ürünümüzü satın almak için tıklayın. 

 

Küçük Çantalara Çok Eşya Sığdırma Yöntemleri Neler?Valknut Spor Çantası-Coal

Çantalar küçük ama eşyalar büyük! Çamaşırları katlamanın çeşitli yolları bulunuyor, bunlar içerisinde birkaç yöntem ise hayat kurtaracak cinsten… Sweat, pantolon gibi yer kaplayan kıyafetleri rulo şeklinde yuvarlayarak katlamak, aralarına başka eşyalar koyma imkanı tanıdığı gibi, seyahat çantanızda geniş bir yer açılmasına sebep olacaktır.

 

Rahatlık ve şıklık arayanların tercihi Valknut Spor Çantası-Coal model ürünümüzü satın almak için tıklayın. 

Share:

Older Post Newer Post

Ücretsiz Kargo

Nors.com.tr ‘deki 90 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz.

Hızlı Teslimat

Hızlı gönderim ile siparişleriniz en kısa sürede sizlere ulaşır.

Kolay İade

Satın almış olduğunuz ürünleri 30 gün koşulsuz iade hakkına sahiptir.