Skip to content

Laptop Sırt Çantası Mı El Çantası Mı?

  • by Nors | Focus on Life

Laptop Sırt Çantası Mı El Çantası Mı?

Hayatımızın önemli bir parçası haline gelen teknoloji, taşınabilir ve giyilebilir çeşitli ürünlerle günlük yaşantıyı kolaylaştıran birbirinden işlevli ürünler sunmaktadır. Maillerinizi okuyabileceğiniz, çantanızdan veya kılıfınızdan hızlıca çıkararak acil işlerinizi halledebileceğiniz bir laptop veya notebook; bu işlevi uzun yıllar yerine getirebilmek için hassas bir taşımaya ihtiyaç duyar. Bu noktada en büyük yardımcınız bir laptop sırt çantası veya laptopunuzu içerisine koyarak elinizde taşıyabileceğiniz bir el çantasıdır. Peki hangisi daha rahat? Laptop sırt çantası mı el çantası mı?

Bu sorunun yanıtı kuşkusuz, ihtiyacınızla doğrudan ilgilidir. Uzun yolculuklar, şehir içi toplu taşıma kullanımı veya freelance işleriniz için laptop sırt çantası, hayati bir öneme sahiptir. Yalnızca bilgisayarınızı değil, yanına ek olarak cüzdan, çeşitli giyim ürünleri gibi ihtiyaçlarınızı da koyabileceğiniz laptop sırt çantası oldukça rahat bir kullanım vadeder. Fakat iş yerinizden kısa süreli çıkışlarınızda, özel aracınızla yapacağınız yolculuklarda, el çantanızdan laptopunuzu çıkararak işlerinizi halletmek çok daha pratik olacaktır. İnce ve şık tasarımlı Nors laptop kılıflarını, sırt çantanız içerisine yerleştirebileceğinizin de altını çizmek gerekir. Bu durum, laptopunuz için ekstra bir koruma demektir.

Laptop çantasında notebook taşınır mı

Laptop Çantasında Notebook Taşınır Mı?

Notebooklar, dizüstü bilgisayarlara göre çok daha küçük boyutlu teknolojik ürünlerdir. Günümüzde pek çoğu katlanarak veya tablet haline getirilerek kullanılabilir tasarımlara sahiptir. Boyutları sebebiyle aslında laptoplardan bir miktar daha hassas olan bu ürünler, daha hassas yöntemlerle taşınmalıdır. Notebookunuza uygun, tam saran bir kılıf edinmek oldukça önemlidir. Laptop çantaları ve kılıfları ise, bu ürünlerin ortalama boyutları hesaplanarak üretilir ve notebookunuzu yerleştirdiğinizde büyük bir boşlukla karşılaşmanıza sebep olabilir. Bu durum, notebookunuzu sıvı temasından korusa da hasar görmeye daha açık hale getirecektir.

Laptop Kılıfı Hangi Kumaştan Üretilir?

Brixton Sırt Çantası - BrickNors’tan satın alacağınız laptop sırt çantası veya kılıfı, karşılaşabileceğiniz en yüksek korumaya sahip kumaşlardan üretilir. Elbette bu tarz ürünlerde koruma yeterli değildir. Şıklık ve zarafet, özellikle elde taşınabilen kılıflar için oldukça önemlidir. Nors; kalitesinden ödün vermeden sağladığı koruma ile kullanıcılarına kusursuz bir deneyim yaşatmayı amaçlar. Tam da bu nedenle Case Laptop Kılıfı ürünlerinin tamamında katmanlı bir tasarım söz konusudur. Dış kaplaması suyu iten, şık kumaşların bileşiminden oluşurken iç kısmında süet kaplama yer alır. İki kaplama arasında yer alan yumuşacık dolgu, laptopunuzu her türlü hasardan korumak üzere yerleştirilmiştir.

 

Brixton Sırt Çantası - Brick model ürünümüzü satın almak için tıklayın. 

 

 

Laptop Kılıfı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Hatch Laptop Sırt Çantası 15 inç - BrickKılıf, laptopunuzu hasardan koruyacak yumuşak bir dolgu malzemesine sahip olmalıdır. Fakat bu dolgu ince ve dayanıklı malzemelerden seçilmeli, taşımayı zorlaştırmamalıdır.
  • Elde taşınabilir kılıflar veya laptop sırt çantaları, yalnızca koruyucu özellikler değil şıklık da taşımalıdır.
  • Laptop veya notebookunuzun boyutlarına uygun kılıf ve çanta seçimi, maksimum koruma sağlanmasına yardımcı olacaktır.

 

Hatch Laptop Sırt Çantası 15 inç - Brick model ürünümüzü satın almak için tıklayın. 

Share:

Older Post Newer Post

Ücretsiz Kargo

Nors.com.tr ‘deki 90 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz.

Hızlı Teslimat

Hızlı gönderim ile siparişleriniz en kısa sürede sizlere ulaşır.

Kolay İade

Satın almış olduğunuz ürünleri 30 gün koşulsuz iade hakkına sahiptir.