Skip to content

Bel Çantası Omuza Takılır Mı?

  • by Nors | Focus on Life

Bel Çantası Omuza Takılır Mı?

Bel çantaları son dönemde herkeste görebileceğiniz çok kullanışlı, pratik ve küçük çanta çeşitleridir. Kısa mesafeler için kullanılmaya başlanan bel çantaları, günümüzde her ortama uyum sağlayabilecek görünümü sayesinde yaygınlaşmıştır. Geçmişin yeniden moda olduğu bu günlerde vintage ve retro giyim tarzlarının ayrılmaz parçası haline gelen bel çantalarını dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. 
İsmi her ne kadar bel çantası olarak geçse de bunun sebebi 1990’lı yıllardan bu yana bele takılarak kullanılıyor olmasından gelmektedir. Fakat artık bel çantaları elde veya omuzda taşınabilmektedir. Belinize göre ayarladığınız bel çantası sapınızı genişleterek veya küçülterek tek omzunuzda göğüs altınıza gelecek şekilde yeniden ayarlarsanız, bel çantanızı rahatlıkla omzunuzda kullanabilirsiniz. Çapraz şekilde bağlayabileceğiniz bel çantanız, böylece şık kombininizin bir parçası haline de gelmiş olacaktır. 

 


Bel Çantasına Neler Konulabilir?

Bel çantası küçük boyutu nedeniyle tercih edilen çok farklı tarzlarla uyum sağlayabilen bir aksesuardır. Boyutları nedeniyle dışarıya çıkarken yanınıza almanız gereken asgari eşyaları için koymanıza olanak sağlar. Cüzdan, telefon, anahtar ve ulaşım kartınızın yanı sıra ruj, krem, mini parfüm, hijyenik ped gibi bakım ürünlerini de bel çantanıza sığdırmanız mümkündür. Bel çantası kullananlar genellikle şişkin ve ağır bir görüntüyü tercih etmedikleri için yalnızca telefon ve anahtar gibi ufak malzemelere yer verirler. Fakat bu durum, bel çantanızın içine gerekli tüm eşyalarınızı koymanıza engel değildir. 

 

Fee Bel Çantası - BrickBel Çantası Kaç Bölmeli Olmalıdır?

Küçük bel çantaları, minimum eşya alacak şekilde tasarlanmışlardır. Fakat farklı boyutlardaki eşyaları birbirinden ayırabilmek adına iki bölmeli olmaları kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Geniş bölmede cüzdan ve telefon gibi eşyalar konabilirken, hemen ön tarafında yer alan kısma bozuk para, anahtar veya ruj gibi eşyalar konabilmektedir. 

 

Spor Şık Tarzınızın Tamamlayıcısı Olacak Fee Bel Çantası - Brick Ürünümüzü Satın Almak İçin Hemen Tıklayın.

 

 

Fee Bel Çantası-Soil

Bel Çantasıyla Yapılabilecek En İyi Kombin Önerileri

Bel çantaları, yakın zamanda moda olmaya başlamış aksesuarlardır. Bu nedenle genç neslin moda anlayışıyla uyuşur. Bu durum oversize tarzıyla uyumlu olacağı anlamını taşımaktadır. Bel çantaları genellikle oversize tişört veya sweatler, altına giyilen dar pantolon veya şortlarla birlikte kombin yapılabilirler. Bel çantanızı oversize kombininizin bir parçası olarak belinizde veya omzunuzda taşımayı tercih edebilirsiniz. 

 

Her Kombinle Uyum Sağlayan Fee Bel Çantası-Soil Ürünümüzü Satın Almak İçin Sadece Tıklamanız Yeterli
 

 

Bu yazı Nors editörleri tarafından hazırlanmıştır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Share:

Older Post Newer Post

Ücretsiz Kargo

Nors.com.tr ‘deki 90 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz.

Hızlı Teslimat

Hızlı gönderim ile siparişleriniz en kısa sürede sizlere ulaşır.

Kolay İade

Satın almış olduğunuz ürünleri 30 gün koşulsuz iade hakkına sahiptir.