Yaz sıcaklarının kurtarıcısı tişörtler, 7’den 70’e herkesin kullandığı giyim ürünleri arasındadır. Farklı kumaşlardan üretilen, farklı yaka biçimlerine ve desenlere sahip binlerce farklı modelin bulunduğu tişörtleri seçerken herkesin aklına gelen ilk soru tişört bedeni nasıl olmalı sorusudur. Tişört yapılmalı mı, bol mu durmalı? Kısa mı kalmalı uzun mu olmalı? Bunlar ve daha fazla sorunun yanıtını sizler için bulmaya çalışacağız.

Tişörtler; uzun, kısa, desenli, düz gibi farklı biçimlerde üretilirler. Her tişört modelinin ve her markanın kendisine has bir tişört kalıbı bulunur. Bu nedenle tişört seçiminizi yaparken her seferinde denemek zorunda kalabilirsiniz. Fakat kendinizi, kalitesinden emin olduğunuz Nors markasına bırakabilirseniz, beden seçiminiz oldukça kolay hale gelecektir. Nors tişört kalıpları, standarttır. Oversize tişörtler de dahil olmak üzere kendi bedeninizde Nors’tan satın alacağınız bir tişörtü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tişörtünüzün vücudunuzu sarmasını istiyorsanız bir beden küçük, hafif bol durmasını istiyorsanız bir beden büyük almayı tercih edebilirsiniz.

 

Tişört Vücuda Yapışır Mı?

Tişörtler ne bodyler gibi streç ne de oversize gibi bol duran ürünlerdir. Ferah, hafif ama vücut hatlarınızı gizlemeyen bir genişliğe sahiptirler. Kendi bedeninizde satın aldığınız bir tişört, göğüs kısmından vücudunuza saracak göğüs altından itibaren ise hafif bol duracaktır.

 

Tişört En İyi Neyle Kombinlenir?

Kadın erkek, genç yaşlı herkesin dolabında en az birkaç adet bulunan tişörtleri pek çok farklı giyim ürünüyle birlikte kullanmak mümkündür.

  • Sonbahar, havaların serinlediği kışa geçiş sürecidir ve hastalıkların en yoğun olduğu dönemdir. Bu nedenle tişörtünüzle birlikte kullanacağınız kıyafetler oldukça önemlidir. Hangi şehirde olursanız olur sonbahar aylarında tişörtünüzün üzerine hafif bir ceket almanız gerekir. Altınıza ise spor ayakkabı ile kullanacağınız bir tayt veya pantolonla giymeyi tercih edebilirsiniz.
  • Kış ayları tişörtlerin neredeyse atlet olarak kullanıldığı dönemdir. Klima ve türlü ısıtma yöntemleriyle sıcaklığı yükselen ortamlarda hastalanmamak adına üzerinizdeki sweatshirtünüzü çıkarmak istediğinizde, altınızda bir tişört bulunması hayati bir öneme sahip hale gelebilir.
  • Basic Pudra Kadın Tshirtİlkbahar, doğanın renklendiği ve enerjinin tavan yaptığı dönemlerden birisidir. Elbette tıpkı sonbahar gibi bir geçiş süreci olduğundan giyim konusunda hassas davranmak gerekmektedir. İlkbahar aylarında giymeyi tercih ettiğiniz tişörtünüzün üzerine hafif bir ceket almak, sizi serin akşamlarda sıcak tutacaktır. Elbette gündüzler için tercihiniz tayt, etek veya şortlar olabilir. Hangisini tercihe derseniz edin tişörtünüzle muhteşem bir uyum sergileyecektir.
  • Yaz ayları tişörtlerin bir bir dolaptan çıktığı ve özgün tasarımların ön planda olduğu dönemlerdir. Sıcak yaz günlerinde tişörtünüzün altına giyeceğiniz mini etek veya şortlarınız, rengarenk tişörtlerinizle harika duracaktır.

 

Basic Pudra Kadın Tshirt ürünümüzü satın almak için tıklayın. 

 

En Sevilen Kadın Tişörtleri Hangileridir?

Basic Pudra Erkek TshirtKullanıcılarının memnuniyetini önemseyen Nors, kadınların günlük yaşamda rahatlıkla giyebileceği birbirinden şık ve benzersiz tasarımlara sahip tişörtlerini nors.com adresi üzerinden sizlerle buluşturmaktadır. Kadınların severek kullandığı Nors tişörtleri içerisinde en popüler kategoriyi ise özel tasarım tişörtler tutmaktadır. Muhteşem soyut çizimlerin yer aldığı tasarım Nors tişörtleri, yaz ve bahar aylarında vazgeçilmeziniz olmaya adaydır.

 

Basic Pudra Erkek Tshirt model ürünümüzü satın almak için tıklayın.