Spor çantası hem kadınların hem de erkeklerin sportif aktiviteler esnasında eşyalarını rahatça koyabilecekleri çantalardır. Evinizden spor salonuna giderken çok sayıda eşyanızı sığdırabileceğiniz, rahat taşınan bir spor çantası herkes için gereklidir. Fakat herhangi bir spor çanta, bu işlevi yerine getiremeyebilir. O halde spor çanta nasıl seçilmeli?

  • Spor çantası alırken dikkat edilmesi gereken ilk nokta çantanın genişliğidir. Yapacağınız aktiviteye göre aradığınız genişliği bilmek, spor çantası seçerken çok yardımcı olacak bir bilgidir.
  • Spor salonuna gitmek için spor çanta kullanıyorsanız salonda giyeceğiniz ayakkabılarınız için ayrı bölme olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Temiz bir ortam dahi olsa, spor sonrası giyeceğiniz temiz kıyafetlerin veya spor esnasında giyeceğiniz kıyafetlerin ayakkabılar nedeniyle kirlenmesini istemezsiniz.
  • Dikkat edilmesi gereken bir başka nokta spor çantanın taşıma kolaylığı sağlayıp sağlamıyor oluşudur. Yalnızca elde taşınabilen bir spor çanta oldukça işlevsizdir. Aynı şekilde yalnızca omuzda taşınan spor çanta kısa mesafelerde kullanım zorluğu yaratabilmektedir. Seçeceğiniz spor çanta mutlaka hem elde hem de omuzda taşınmaya uygun olmalıdır.

Spor Çantası İçine Neler Kombinlenir

Spor Çantası İçine Neler Kombinlenir?

Spor çantalarının içerisine neler sığdırılabileceği tamamen çantanın genişliği ile ilgilidir. Havlu, ayakkabı, su şişesi, telefon, kulaklık, cüzdan, enerji içeceği, yedek kıyafet… İyi bir spor çanta tüm bu saydığımız ürünleri ve daha fazlasını taşıyabilmenize olanak verendir diyebiliriz.

 

https://nors.com.tr/collections/spor-seyahat-cantasi/products/valknut-spor-cantasiSpor Çanta Renkleri Nasıl Olmalı?

Eğer kalabalık yerlerde spor yapmayı tercih ediyorsanız, spor çantası renginizi alışılmışın dışında seçmeniz en iyisidir. Genellikle siyah, lacivert tonları tercih edilen spor çantalar kalabalık ortamlarda ayırt ediciliğini yitirir. Kendi çantanızı ilk bakışta bulabilmek için farklı bir renk tercih etmek isteyebilirsiniz.

 

Valknut Spor Çantası model ürünümüzü satın almak için tıklayın.

 

 

En İyi Spor Çanta Önerileri Nelerdir?

Spor çantasında aranan özellikler oldukça basittir. Geniş hazne, taşıma kolaylığı, şık görünüm ve işlev. Bun bunları yerine getiren Valknut spor çantası, çok daha fazla özelliğe sahip. En ucuz Valknut spor çantası, nors.com’da bulunuyor. Bu spor çanta iki bölmeli, bir taraf yuvarlak bir kapakla oval biçimde açılabiliyor ve bu bölmede ayakkabılar için su geçirmez bir kumaş bulunuyor. İkinci bölüm ise havlu, kıyafet, su gibi eşyaların konabileceği ana bölümdür.

Valknut Spor Çantası-Pine

Valknut Spor Çantası-Pine model ürünümüzü satın almak için tıklayın.