Yalnızca oversize değil, herhangi bir tişört alırken dikkat etmeniz gereken çok sayıda etmen bulunur. Kumaş kalitesi, uzun ömürlülüğü, renk seçimi, fiyat ve kalite uyumu gibi… Oversize tişörtlerde bunlara ek olarak beden ve boy da kontrol edilmesi gereken özellikler arasında eklenir. Oversize bir ürün arıyorsanız, elbette ilk dikkat edeceğiniz nokta doğru beden seçimidir. Bu seçimi oversize tişörtün üretildiği kumaş türü izler ve son olarak elbette bütçenize uygun bir oversize tişört bulmanız gerekir. En doğru, en ideal oversize tişört seçimi nasıl yapılır, gelin birlikte bakalım.

Oversize Tişört Boyu Ne Olmalı?

Oversize tişörtler adı üstünde büyük beden olmalıdır. Fakat bu büyüklük ne kadar olmalı? Oversize ürünler geniş kesim kalıplarla üretilirler. Bu da doğru bir oversize ürünü kendi bedeninizde seçtiğinizde, üzerinizde 2 beden büyük durması anlamını taşır. Kendi bedeninizden büyük oversize tişört seçerseniz, dizlerinize kadar uzanan bol bir tunik sahibi olabilirsiniz. Veya kendi bedeninizden küçük bir oversize tişört seçerseniz, üzerinize yapışan bir tişört giymek durumunda kalabilirsiniz. Kendinize uygun bedeni doğru markadan alırsanız, tüm bu sorunlardan muaf olacaksınız demektir. Oversize tişörtünüzün boyu kalçanızı örtecek şekilde olmalı fakat daha aşağıya inmemelidir. 

 

En Kaliteli Oversize Tişört Kumaşı Hangisi?

Oversize tişörtler genellikle yaz aylarında tercih edilir. Elbette kış aylarında kıyafetlerinizin altına giymek için de tercih edebilirsiniz. Fakat yapıları gereği yazın ferah ve rahat bir kullanım sunan oversize tişörtler, ayrılmaz birer parçanız haline gelebilirler. Sıcak havalarda terlemek, en büyük problemlerden birisidir. Bu nedenle kıyafetlerimizi terletmeyecek, terimizi hapsedecek kumaş türlerinden seçmeye özen gösteririz. Bu seçimin varacağı tek nokta şüphesiz ki pamuklu kumaştır. En kaliteli oversize tişört kumaşı nemi hapseden, serin tutan pamuklu kumaştır.

  

Kombinlerinizi Complex Feelings Oversize Siyah Kadın Tshirt ile tamamlamak isterseniz ürünümüzü satın almak için tıklayın. 

  

En Uygun Oversize Tişört Fiyatları Nedir?

Oversize tişörtler bambaşka bir tarzı yansıtır. Bu nedenle oversize tişört fiyatları, normal tişört fiyatlarından farklıdır. Büyük bedenlerde üretilen her ürün gibi, oversize tişörtler de normal bedenlerdeki tişörtlerden daha fazla kumaş ister. Bu da oversize tişört fiyatlarına doğrudan yansır. Buna rağmen en uygun oversize tişört fiyatlarını bulabileceğiniz Nors.com var! Dilediğiniz oversize tişört modeli, Nors kalitesiyle sizi bekliyor.

 

Kombinlerinizi Oversize Sarı Kadın Tshirt ile tamamlayın, ürünümüzü satın almak için tıklayın.