Oversize sweatler, rahatlığı şıklıkla birleştirmek isteyenlerin vazgeçilmezleri arasındadır. Bol, yumuşak ve oldukça şık tasarımla birbirinden güzel Nors oversize sweatleriyle yapacağınız sayısız kombin, sizi arkadaş ortamınızın yıldızı haline getirebilir. Elbette bu tür durumlarda en önemli nokta, yapılacak kombindir. Peki oversize sweat nasıl kombinlenir? Rahatına düşkün, spor giyim tarzını seven herkesin tercih ettiği oversize sweatler, genellikle dar kesim ürünlerle hoş bir uyum oluşturur. Dilediğiniz herhangi bir renkte giyeceğiniz oversize sweatinizin altında, dar paça pantolonlar ve taytlar harika görünecektir. Gelin, Nors ürünleriyle kusursuz bir oversize kombini nasıl yapılır birlikte göz atalım.

 

Oversize Sweat Kombin Önerileri

  • Nors erkek oversize sweat ürünleri içerisinden seçebileceğiniz canlı sarı rengiyle göz dolduran kıyafetinizin altına, siyah dar paça bir pantolon ve açık renklerde bir spor ayakkabı muhteşem gidecektir.
  • Kadın oversize sweatleri arasından tercih edebileceğiniz beyaz veya siyah bir giyim ürününü, siyah parlak bir taytla muhteşem bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Elbette altına şık bir spor ayakkabı giyerek…
  • Giyeceğiniz oversize sweat ile pantolon veya taytınız, renk bakımından uyumlu olmalıdır. Dilerseniz bu uyumu benzer tonlarla yapabilir ya da tercihinizi zıtlıklar üzerine kurarak yapabilirsiniz.

 

Oversize Sweat Hangi Kumaştan Olmalı?

Nors Kadın Gri KapşonluOversize sweatler, diğer tüm oversize ürünlerde olduğu gibi büyük ve geniş bir duruşa sahip olmalarının yanı sıra dökümlü durması gereken kıyafetlerdir. Bu duruşu sağlayabilecek birbirinden farklı çeşitli kumaşlar bulunsa da pamuklu kumaş, en iyi tercih olacaktır. Zira pamuklu kumaş, hammaddesi doğal bileşenlerden oluşan oldukça sağlıklı bir tekstil malzemesidir. Aynı zamanda sportif bir görünüm sağlayan oversize sweatler için idealdir. Hem ter ve vücut sıvılarını hızla emerek muhteşem bir deneyim sunar hem de özellikle kış aylarında güneş görmeyen vücudunuzun hava almasına olanak tanır. Böylece oversize rahatlığından tam anlamıyla verim alabilmeniz mümkün olacaktır.

 

Nors Kadın Gri Kapşonlu model ürünümüzü satın almak için tıklayın. 

 

Oversize Sweat Hangi Bedende Alınmalı?

Nors Erkek Sarı Oversize SweatshirtOversize sweatler, geniş kalıplar kullanılarak üretilirler. Ortalama olarak normal bedeninizden zaten 2 beden kadar büyük üretilen oversize sweatleri kendi bedeninizde almanız gerekmektedir. Hali hazırda bedeninizden büyük üretilen bu ürünleri daha da büyük ve bedeninizden küçük alırsanız, istediğiniz görünümü yakalayamayabilirsiniz.

 

Nors Erkek Sarı Oversize Sweatshirt model ürünümüzü satın almak için tıklayın.