Son zamanların en çok tercih edilen ve en sevilen tarzlarından birisi olan oversize, sunduğu spor giyim seçenekleriyle kullanıcıları cezbetmeye devam ediyor. Rahatlığından ödün vermek istemeyenlerin tercihi oversize ürünler, hangi vücut tipine sahip olursanız olun sizi sportif bir görünüme kavuşturacak kıyafetler arasındadır. Yine de oversize kimler giymeli sorusu aklınızı kurcalıyorsa, buyurun beraber sorunun yanıtına göz atalım. Oversize tişört erkek modelleri , eşofman veya sweatshirtler, bol kalıplarla üretilen giyim ürünleridir. Her bedenden insanın giyebileceği bu kıyafetler elbette beden büyüklüğüne göre farklı bir duruş sergileyecektir. Fakat her biri kendine özgü beden biçimleri demek her biri birbirinden özgün güzellikler demektir. Bedeniniz ne olursa olsun oversize ürünler giymeyi tercih edebilir, sportif tarzınıza bambaşka bir rahatlık katabilirsiniz.

Oversize Tişört Kilolu Gösterir Mi

Oversize Tişört Kilolu Gösterir Mi?

Oversize ürünler, vücut hatlarını belirginleştirmediği için, giyildiğinde çok geniş bir hareket olanağı sağlarlar. Bu durum, üzerinizde çok bol duran bir tişört veya sweatshirti işaret eder. Tek başına kullanıldığında kilolu veya zayıf göstermesi mümkün olmayan bu tarz kıyafetler, altına giymeyi tercih edeceklerinizde birlikte sizi olduğunuzdan şişman değil tam tersi zayıf gösterebilmektedir. Oversize sweatler veya tişörtlerin altına giyeceğiniz dar ve ince taytlar, bedeninizin görünenden çok daha zayıf olduğu izlenimini verecektir.

 

Oversize Renkleri Ne Olmalı?

Oversize Cepli Beyaz Erkek TshirtPek çok giyim ürününde olduğu gibi akla ilk gelen sorulardan biri, renk uyumunun nasıl olması gerektiğidir. Üzerinizde tüm rahatlığıyla salınan oversize tişörtünüzün alt giyiminizle uyumlu olup olmaması, elbette şıklığınızı ortaya koyacaktır. Tam da bu nedenle oversize kıyafetlerinizi sık kullandığınız renkler arasından seçmek, her gün yapacağınız kombin için ayrıca renk düşünmenizin önüne geçecektir. Yaz aylarında sarı, beyaz, açık mavi, pembe gibi soft tonlar dolabınızı renklendirebilir. Kış aylarında ise içinizi ısıtacak lacivert, siyah ve kırmızılar mutlaka kıyafetlerinizin arasında yer alması gereken renklerdir.

Oversize Cepli Beyaz Erkek Tshirt ürünümüzü satın almak için tıklayın.

 

En İyi Oversize Kombin Önerileri

  • Yaz aylarının serin esintiler yaratan, vazgeçilmez oversize tişörtleri ile giyebileceğiniz mini şortlar hem sizi çok şık gösterecek hem de hafif yaz rüzgarlarını tüm vücudunuzda hissetmenizi sağlayacaktır.
  • İlkbaharın renklerini taşımanıza olanak sağlayan rengarenk Nors oversize tişörtleri ile birlikte giyeceğiniz taytlar, düşünülenin aksine bedeninizin daha küçük olduğu algısını yaratacaktır.
  • Oversize Pudra Kadın TshirtSonbaharın gelişiyle birlikte ne giyeceğim derdinden sizi kurtaran Nors oversize sweatshirtler, altlarına giyeceğiniz tayt veya slim fit pantolonlarla sizi muhteşem gösterecektir.
  • Kış aylarında sizi sıcak tutacak olan Nors oversize sweatler ile giyeceğiniz dar kesim veya yine oversize pantolonlar hem ısıtacak hem de rahat etmenizi sağlayacaktır.

 

Oversize Pudra Kadın Tshirt ürünümüzü satın almak için tıklayın.