Notebook kılıfları, küçük boyutlu laptopunuzu rahatça taşıyabilmenize, suyla temasını engellemeye ve darbelere karşı daha dayanıklı hale gelmesine yardımcı olan ürünlerdir. Notebooklar, diz üstü bilgisayarlara nazaran şok daha ergonomik tasarımlara sahiptir. Küçük ekranlı fakat çok işlevli olan bu ürünler artık hayatımızın parçası haline gelmiştir. Özellikle günlük işlerinde dijital tercihlerde bulunanların yanlarından ayırmadığı notebooklar, korunmaya en çok ihtiyaç duyulan teknolojik aletler arasında yer alır. Bu nedenle notebook kılıfları, her gün notebook kullananlar için hayati bir önem taşımaktadır.

Notebook Kılıfları Su Geçirir Mi?

Notebook kılıfları, içerisine konan eşyaları sudan korur. Elbette bu koruma su dolu bir kovanın içerisinde saatlerce bekleyen notebook için değildir. Notebook kılıfları, yağmura yakalandığınızda, çantanızın içerisine su veya başka bir sıvı döküldüğünde, notebookunuzu yoğun su bulunan bir yere düşürüp derhal aldığınızda kılıfın içerisindeki notebookunuzun herhangi bir zarar görmeyeceğini garanti eder. Notebook kılıf tasarımlarında kullanılan özel kumaş, suyun uzunca bir süre kılıfın içine ulaşmasını engeller. Fakat ne olursa olsun bu tür sıvıyla temas durumlarında hızlıca notebookunuzu kılıftan çıkarmak ve kılıfınızı kurutmak, izlenebilecek en iyi yoldur.

 

Notebook Kılıfına Tablet Koyulur Mu?Case Laptop Kılıfı 15 inç - Tian

Notebook kılıfları, sahip olduğunuz notebook ölçülerine uygun seçilmelidir. Bunun temel sebebi, içerisindeki notebooku tamamen kavrayan bir kılıfın darbeyi emme oranının en yüksek boyutta olmasıdır. Notebook kılıfları, eğer kaliteli ürünlerse darbeyi engellemek için yumuşak bir dokuya sahiptirler. Bu doku, notebookunuzu yere düşürdüğünüzde görülecek zararı en aza indirmeyi amaçlar. Notebooklardan daha küçük boyutlarda ve daha ince olan tabletler, tercihinize bağlı olarak yalnızca çizilmeyi ve su temasını önlemek için notebook kılıflarına konabilir. Fakat notebook ve tabletlerin farklı biçimsel özellikleri olduğu ve kılıfın içindeki ürünü tam sarmadığı müddetçe darbeye karşı tam koruma sağlayamayacağını göz ardı etmemek gerekir.

Case Laptop Kılıfı 15 inç - Tian model ürünümüzü hızlıca satın almak için tıklayın. 

 

En İyi Notebook Kılıfı Özellikleri Nelerdir?Case Laptop Kılıfı 15.6 inç - Goldenrod

Bir notebook kılıfından beklenen başlıca özellikler vardır. Su geçirmemesi, darbelere karşı koruması, kolay temizlenebilmesi, kullanım kolaylığı sağlaması gibi özellikler teknolojik aletleri korumak için tasarlanmış her üründen beklediklerimizdir. İyi bir notebook kılıfı, leke tutmayan kumaşa, iç ve dış haznesi arasında süngerimsi yumuşak bir dokuya ve dışarıdan içeriye su temasını kesecek ek bir kumaşa sahip olmalıdır. Tüm bu özellikleri taşıyan Nors Case Laptop Kılıfı’na bakabilirsiniz. 

 

Case Laptop Kılıfı 15.6 inç - Goldenrod model ürünümüzü satın almak için tıklayın.