Normal sırt çantaları veya günlük sırt çantaları, gün içerisinde işte veya okulda gerekli olabilecek küçük eşyalarınızı rahatlıkla sığdırabileceğiniz hacimlere sahiptirler. Hacimleri 15 litre ile 30 litre arasında değişkenlik gösterir. Fazla ağırlık koyma şansınızın olmadığı normal sırt çantaları genellikle renk ve tasarımlarına, kumaş kalitelerine ve özgünlüklerine göre seçilir.

 

20 Litre Çantaya Neler Konabilir?Hatch Laptop Sırt Çantası 15 inç - Soil

20 litrelik bir çanta içerisine cüzdan, anahtar, telefon, kitap, makyaj çantası, yedek üst veya alt, çeşitli hijyen ürünlerinin bulunduğu el çantaları konabilir. Tercihinize bağlı olarak boyutu küçük fakat ağır eşyalar koymayı da tercih edebilirsiniz.

 

Hatch Laptop Sırt Çantası 15 inç - Soil model ürünümüzü satın almak için tıklayın. 

  

Seyahat Çantaları Kaç Litre Olmalı?

Seyahat çantaları, gideceğiniz yer ve dışarıda geçireceğiniz gün sayısına bağlı olarak seçilmelidir. Genellikle 30 litre veya 40 litre hacme sahip olabilirler. Seyahat çantalarının en önemli özelliği çok büyük boyutlar değil, düzenli bir şekilde eşyalarınızı bulabilmenizi sağlayacak olan çok sayıda bölmelere sahip olmalarıdır.

Valknut Spor Çantası-Soil40 Litre Çantaya Neler Konabilir?

Seyahat çantanız 40 litre ise içerisine iki takım yedek kıyafet, çok sayıda iç çamaşırı, şampuan, saç kremi, tarak ve lif gibi temizlik ürünlerinin yer aldığı el çantası, yedek ayakkabı, su şişesi, bir havlu ve mayo, bikini, şort gibi küçük deniz malzemeleri cüzdan, anahtar, telefon koyabilirsiniz. Gideceğiniz yere bağlı olarak farklı ihtiyaçlarınız için tüm bunları çantanıza koyduktan sonra ufak bir boşluğa sahip olacaksınız.

Valknut Spor Çantası-Soil model ürünümüzü satın almak için tıklayın. 

  

Postacı Çantaları Kaç Litre?

Postacı çantaları, biçimleri itibariyle ağır eşyalar değil büyük boyutlu eşyalar taşımak için idealdir. Evrak, kağıt, dosya, ders kitabı, okuma kitapları için ideal forma sahiptirler. Bu nedenle iç hacimlerinin yerine uzunlukları büyütülmüştür. Postacı çantaları 15 litre ile 20 litre arasında değişen hacimlere sahip olabilirler. Bu hacim, okul çantası, evrak çantası gibi kullanım alanları için yeterlidir. Bunlara ek olarak elbette kişisel eşyalarınız için de postacı çantalarında yer bulabilirsiniz.

Highway Sidebag - Soil

15 Litre Çantaya Neler Konabilir?

15 litre hacmi bulunan çantalar, genişliği küçük fakat uzunluğu büyük ise içerisine günlük eşyalardan farklı malzemeler koyabilirsiniz. Kalem kutusu, kitap, önemli evrak, ilaç çantası ve çeşitli cetveller için 15 litre oldukça yeterli bir hacimdir.

 

Highway Sidebag - Soil model ürünümüzü satın almak için tıklayın.