İçeriği atla

Laptop Çantası Neye Göre Alınır?

  • Nors | Focus on Life tarafından

Laptop Çantası Neye Göre Alınır?

Yeni bir iş, yeni bir ortam, yeni eşyalar herkes için büyük anlamlar ifade eder. İlk kez sahip olduklarını korumak ise insana özgü bir içgüdüdür. Yeni aldığınız laptopunuzu en iyi şekilde muhafaza etmek, onu sudan, nemden, olası kazalardan korumak istiyor ama doğru ürünü nasıl seçeceğinizi bilmiyorsanız, laptop çantası neye göre alınır sorusu aklınızı kurcalıyor olabilir. Laptop çantası alışverişinde en önemli nokta ölçüdür. Elinizdeki bilgisayarın ölçüsü ile çantanızın ölçüsü birbirine denk veya yakın olmalı, koruma düzeyi üst seviyelere çıkarılmalıdır. Bir diğer önemli nokta ise işlevdir. Bir çanta, yalnızca laptop taşımak için kullanılıyorsa, diğer eşyalarınız açıkta kalacak ve ek bir çantaya ihtiyaç olacaktır. Bu tarz durumların önüne geçebilmek adına, laptop çantası alırken nelere dikkat edilmesi gerektiğine gelin birlikte göz atalım.

Laptop Çantası Alırken Nerelere Dikkat Edilmeli?

Laptop çantası seçimi, oldukça kritiktir. Senelerce kullanılacak, mümkün olan olası tüm kazalardan laptopunuzu koruyacak olan bu çantaları seçerken hassas davranmanız gereken noktalar ise şöyledir:

  1. Ölçü: Doğru ölçü, maksimum koruma demektir. Çanta içerisinde laptopun sallanması, hiçbir dış etken olmaksızın zarar görmesine sebebiyet verebilir. Bu nedenle bu tarz hassas teknolojik aletleri taşımak için kullanacağınız çantalarda, ürünün ölçüsü kritik bir öneme sahiptir.
  2. Kumaş: Bir laptopu yalnızca darbelerden, toz ve kirden korumak yeterli gelmez. Aynı zamanda nemden ve sıvı temasından da korumak gerekir. Bu nedenle laptop çantası seçiminde kumaş türü, önemli bir konuma gelir. Pamuklu kumaş gibi suyu ve nemi emen kumaşlar, laptopunuzun ömrünü kısaltacaktır. Fakat polyester ve kanvas kumaşlar, suyu tamamıyla iten bir yapıya sahiptir. Tercihiniz, bu kumaşlardan yana olmalıdır.
  3. Taşıma Kolaylığı: Konu laptop olduğunda pek çok kişi, “başına bir şey gelmesin de gerekirse başımın üstünde taşırım” gibi bir düşünceye sahip olabilir. Fakat laptopunuzu çantası olmasına rağmen sürekli elinizde taşımak hem sizi inanılmaz derecede yoracak hem de olası kazalara zemin hazırlayacaktır. Hem elde taşınabilen hem de sırt çantası olarak kullanılabilen laptop çantaları, kuşkusuz ki ilk tercihleriniz arasında yer almalıdır.
  4. İşlev: Laptopunuzu yanınıza aldığınız günlerde, çok ağır bir yük taşıdığınızı hissediyorsanız, doğru çantayı seçememiş olabilirsiniz. İyi bir laptop çantası, uygun sayıda bölmelere sahip olmalı ve size yalnızca laptopunuzu değil diğer küçük eşyalarınızı da taşıma fırsatı sunmalıdır.

Laptop Çantası Fiyatları

Hatch Laptop Sırt Çantası 15 inç - BrickLaptop çantaları da tıpkı diğer çanta türleri gibi belirli standartlarda üretilir. Üretiminde kumaş, fermuar gibi malzemeler kullanılan laptop çantalarının satış fiyatı da bu unsurların kalitesine, miktarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Laptop çantası fiyatları, genel itibariyle diğer çanta türleri ile benzerdir. Herkesin rahatça satın alabileceği düzeyde belirlenen Nors laptop çantalarını kolayca satın alabilirsiniz.

 

Hatch Laptop Sırt Çantası 15 inç - Brick model ürünümüzü satın almak için tıklayın. 

 

 

Kaliteli Laptop Çantası Markaları

Hatch Laptop Sırt Çantası 15 inç - BoleBelirli özellikler barındırması gereken ürünlerde kalite, olmazsa olmazdır. İç dizaynından kaplama kumaşına, yumuşaklığından taşıma kolaylığına pek çok farklı unsurun bir arada bulunması gereken laptop çantalarında kalite, bir tercih değil zorunluluktur. Nors, bu durumun bilincinde hareket edebilen en iyi laptop çantası markalarından birisidir. Kaliteli malzemelerle şıklığı bir araya getirerek ürettiği laptop çantalarını kullanıcılarının beğenisine sunan Nors’tan satın alacağınız ürünlerin tümü yüksek kalite standartlarına sahiptir.

 

Hatch Laptop Sırt Çantası 15 inç - Bole model ürünümüzü satın almak için tıklayın. 

Paylaş:

Eski yazılar Yeni yazılar

Ücretsiz Kargo

Nors.com.tr ‘deki 90 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz.

Hızlı Teslimat

Hızlı gönderim ile siparişleriniz en kısa sürede sizlere ulaşır.

Kolay İade

Satın almış olduğunuz ürünleri 30 gün koşulsuz iade hakkına sahiptir.