İçeriği atla

Laptop Çantaları Su Geçirir Mi?

  • Nors | Focus on Life tarafından

Laptop Çantaları Su Geçirir Mi?

Laptop çantaları, boyutları ve kumaş cinsleri fark etmeksizin hassas bir teknoloji ürünü olan laptopları dışarıdan gelecek zararlara karşı korumak için üretilirler. Bu zararlar darbe, çizilme, çarpma olabildiği gibi suyla temas da olabilmektedir. Yağmurlu bir günde veya yağmur sonrası laptopunuzla dışarı çıktığınızda, bilgisayarınızın ıslanma ihtimali yüksektir. Bu hassas ürünlerin zarar görmesi için suyun içine düşmeleri gerekmez. Çok nemli ortamlardan da oldukça kötü etkilenebilirler. Laptop çantaları bilgisayarınızı veya tabletinizi, nem ve suya bağlı olası kazalardan korumak için tasarlanmışlardır.

Neden Laptop Çantasına İhtiyaç Duyulur

Neden Laptop Çantasına İhtiyaç Duyulur?

Laptopu sırt çantamda taşırım diyenler için ufak hatırlatmalar yapalım. Herhangi bir sırt çantası, yağmur esnasında ıslanabilir. Bu ıslanma çantanızın içerisindeki bilgisayarınıza ulaşabilir ve laptopunuzun aksamını bozabilir. Doğrudan laptopa ulaşmasa dahi, uzun süre sırt çantasında kalan laptop, çantanın ıslaklığından zarar görebilir. Su geçirmez bir çantaya sahipseniz, bu durumda laptopunuzun zarar görmeyeceğini düşünebilirsiniz. Fakat bilgisayar ve tabletlerin yalnızca suya karşı hassas olmadığını belirtmek gerekir. Anahtar, cüzdan, kitap, su şişesi ve daha başka pek çok sert cisimle birlikte sırt çantasına konan bir laptopun çizilmeme, hasar görmeme ihtimali neredeyse yoktur. Laptopları uzun yıllar kullanabilmenin koşuşu da elbette yalnızca sudan değil, tüm darbelerden korumak ve en ufak bir zararı dahi göze almamaktan geçer.

Hatch Laptop Sırt Çantası 15 inç - TianLaptop Çantası İçine Neler Koyulabilir?

Laptop çantaları, elbette yalnızca laptop boyutunda tasarlanmamaktadır. Başta şarj kablosu, kablosuz Mouse ve varsa laptopunuzla birlikte kullandığınız mouse pad gibi eşyalarınızı güvenle laptop çantaları içerisine koyabilirsiniz. Zarar vermemesi açısından laptop ile aynı bölmeye anahtar, telefon gibi eşyaların konulmaması önerilir. Ayrı bölmelere sahip bir laptop çantanız varsa, bilgisayarınızdan ayrı bir bölmeye bu tür eşyalarınızı güvenle koyabilirsiniz. İş dosyalarınızı güvenle laptop çantanızda, bilgisayarınızla birlikte taşıyabilirsiniz.

 

İkisi bir arada ürünleri sevenlerin tercihi Hatch Laptop Sırt Çantası 15 inç - Tian model ürünümüzü satın almak için tıklayın. 

 

En İyi 5 Laptop Çantası Önerileri Nelerdir?Hatch Laptop Sırt Çantası 15 inç - Bole

Bir laptop çantasını en iyi yapan özellikler iç hacminin geniş olması, su geçirmemesi, rahat kullanım açısından çok bölmeli bir yapı sunması, taşınma kolaylığı sağlaması ve en önemlisi kaliteli bir kumaştan üretilmiş olmasıdır. Bu özelliklerin tümünü karşılayan Hatch Laptop Sırt Çantası, aradığınız ürün olabilir. En uygun fiyatlı Hatch Laptop çantalarını nors.com adresinde bulabilirsiniz.

 

Hatch Laptop Sırt Çantası 15 inç - Bole model ürünümüzü satın almak için tıklayın. 

Paylaş:

Eski yazılar Yeni yazılar

Ücretsiz Kargo

Nors.com.tr ‘deki 90 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz.

Hızlı Teslimat

Hızlı gönderim ile siparişleriniz en kısa sürede sizlere ulaşır.

Kolay İade

Satın almış olduğunuz ürünleri 30 gün koşulsuz iade hakkına sahiptir.