Eşofmanlar hem sportif bir tarza sahip olan hem rahat giyinmeyi seven hem de pratik bir giyim seçeneği arayanlar için ideal bir tercihtir. Eşofman altınız, seçtiğiniz ürüne göre sizi istediğiniz stile taşıyabilecek bir kıyafettir. Eşofman seçmeden önce neden bir eşofman almak istediğinizi ve nerede giymeyi planladığınızı kendinize sormalısınız. Eğer dışarıda rahat ve şık bir tarza sahip olmak için tercih ediyorsanız, dar kesim, dokulu, jogger eşofman altları tam size göre demektir. Nasıl göründüğünüzü umursamadan yalnızca rahat etmeyi seviyorsanız, geniş paça düz kesim eşofmanlar bu ihtiyacınıza yanıt olabilecek tarzdadır.

Eşofman Altı Kumaşı Nasıl Olmalı

Eşofman Altı Kumaşı Nasıl Olmalı?

Yaz aylarında da tercih edilebilir giyim ürünleri olsalar da eşofman atları genellikle kışın daha işlevli görünürler. Soğuk havalardan korunmak için kat kat giyinip üzerine pantolon geçirmek oldukça zordur. Bu nedenle çoğu insan, içi yünlü eşofman altlarını hem kat kat giyinmeye hem de boğucu bir tarza tercih eder. Yün kumaş, sizi soğuktan koruyacak özelliklere sahiptir. Terletmeden sıcak tutan, vücut sıcaklığınızı içeride hapsedebilen yün kumaşlı eşofman altları kış ayları için en iyi seçenektir. Eğer eşofman altınızı yazın giymeyi planlıyorsanız önerimiz pamuklu kumaş olacaktır. Nemi ve teri hapsedebilen, nemlenmenin cildinizde yaratabileceği hasarları ortadan kaldıran ve ısıyı dışarı vererek serin tutan pamuklu kumaşlar, yaz ayları eşofmanları için tercih edeceğiniz en iyi kumaş türüdür.

 

Nors Kadın Gri Eşofman AltıEşofmanla Şık Görünmek Mümkün Mü?

Elbette mümkün! Eşofman dendiğinde aklımıza genelde pijamaya benzer ürünler gelir, fakat bu algınızı paramparça edebilecek pantolondan hiçbir farkı olmayan eşofmanlar artık üretiliyor. Jogger tarzı, tam olarak bu ihtiyaca yönelik ortaya çıkmış bir tarzdır da diyebiliriz. Pantolon şıklığı fakat eşofman rahatlığı bulabileceğiniz çok sayıda eşofman altı çeşidini bulabilirsiniz.

 

 

Nors Kadın Gri Eşofman Altı model ürünümüzü satın almak için tıklayın. 

  

En İyi Eşofman Modelleri Nelerdir?Nors Kadın Sarı Eşofman Altı

Sık sık kullanılan günlük kıyafetler olan eşofman altlarının kaliteli seçilmesi neredeyse bir zorunluluktur. Cildinizi tahriş edecek, sürekli belinizden düşecek veya sizi sıkacak eşofmanlar, spor giyimin doğasına aykırıdır. Bu nedenle kalitesinden emin olduğunuz Nors gibi bir markadan eşofman altı almanız durumunda tüm bu olasılıkları tek bir tıkla elemiş olacaksınız. En iyi eşofman modelleri nors.com.tr  sayesinde bir tık uzağınızda…

 

Spor şıklığı tercih edenlerin favorisi Nors Kadın Sarı Eşofman Altı ürünümüzü satın almak için tıklayın.