Yolculuklar herkes için heyecan verici başlangıçlardır. Erkeklerin bağımsız ruhunu dışa vurabildiği seyahatler, yollar, yolculuklar; bitmeyen bir yeniliğe atılan ilk adımlardır. Bu yolculuklarda en çok ihtiyaç duyacağınız şey ise sağlam, küçük ama çok işlevli bir seyahat çantasıdır. Hem kolay taşıma rahatlığı bulunan hem de tüm ihtiyaçlarınızı sığdırabileceğiniz boyutlarda bir spor seyahat çantası, yolculuğunuzu kusursuz hale getirecek en önemli unsurdur. Peki, seyahat çantası erkek neler olmalı?

  • Yedek iç çamaşırları, seyahat günü sayınıza denk gelecek şekilde yanına almanız gereken en önemli giyim ürünleridir. Temizlik ve rahatlık için olmazsa olmazdır.
  • Şarj kablosu, nereye giderseniz gidin sevdiklerinizle iletişimde kalabilmek için taşımanız gereken gereçlerden birisidir.
  • Diş fırçası ve macunu, ağız bakımı ve sağlığı için oldukça önemlidir. Dışarıdan satın alınabilir ürünler olsalar da sürekli kullandığınız ağız bakım ürünlerini sık sık değiştirmek ağız sağlığınız açısından pek uygun olmayabilir.
  • Mayo, terlik ve havlu, yolun sonunda deniz görünen seyahatler için en iyi ikilidir.
  • Yedek kıyafet, özellikle yaz aylarında çok işinize yarayacaktır.
  • Tarak, şampuan ve duş jeli; seyahatinizde saç sağlığınızı korumak için yanınızda bulunması gerekenler arasındadır.

 

Erkek Seyahat Çantası Renkleri Neler?

Valknut Spor Çantası-CoalErkekler yaz kış genellikle aynı renkleri tercih ederler. Elbette bu durum, yanlarında taşıyacakları seyahat çantalarının rengini de doğrudan etkiler. Siyah, mavi, kırmızı, lacivert, yeşil gibi renkler; erkeklerin aksesuardan çoraba, kıyafetten çantaya pek çok üründe sıklıkla kullandığı renkler arasındadır. Nors kalitesinin siz değerli kullanıcılarla buluşturulduğu nors.com.tr adresinden satın alabileceğiniz spor seyahat çantaları, geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Kırmızıdan kahverengiye, siyahtan laciverte, antrasitten griye pek çok farklı renk seçeneği, sizlere sunulmaktadır.

 

Valknut Spor Çantası-Coal model ürünümüzü satın almak için tıklayın.. 

 

Seyahat Çantası Erkek Kaç Litre?

Valknut Spor Çantası-BrickErkekler, kadınlara nazaran çok daha az eşya ile seyahatlerini tamamlarlar. Bu nedenle erkek seyahat çantaları, erkeklerin rahatça omuzlarında taşıyabileceği küçük tasarımlara sahiptir. Elde veya omuzda taşındığında iz yapmayacak ağırlıkların yüklenebileceği Nors spor seyahat çantaları, 24,5 x 62,5 x 32,2 cm ebatlarındadır. Bagaja, arka koltuğa, ön koltuğa veya kucağınıza rahatlıkla alabileceğiniz bu çantaların hacmi ise 32,2 litredir.

 

 

Valknut Spor Çantası-Brick model ürünümüzü satın almak için tıklayın. 

 

 

Seyahat Çantası Hangi Kumaştan Olmalı?

Yolculuğun mevsimi olmaz. Bu sebeple tercih edeceğiniz seyahat çantanız hem yaz hem de kış aylarında size zorluk çıkartmayacak bir kumaş türünden üretilmiş olmalıdır. Hafif, pamuklu, suyu iten bir yapıya sahip olan kanvas kumaş; şıklığın ve sportifliğin ortak paydada buluşabildiği nadir tekstil ürünlerinden birisidir. Nors seyahat çantalarının tümünde bulunan bu benzersiz kumaş, sizi seyahatlerinizde asla yarı yolda bırakmayacak bir sağlamlığa sahiptir.