Bol sweatshirtler rahatlıkları, şıklıkları ve kullanım kolaylıkları nedeniyle en sık tercih edilen giyim ürünleridir. Bu rahatlık abidesi kıyafetler genç yaşlı herkesin tercihi haline gelmiştir. Bol sweatler genellikle, oversize kesime sahip değilse, kendi bedeninizden birkaç beden büyük olan sweatlerdir. Bu kıyafetlerin temel özellikleri kusurları tamamen kapatmaları ve sportif bir rahatlık sağlamalarıdır. Fakat bir yandan da bol sweatshirtlerin nasıl kullanılacağına dair çeşitli rivayetler bulunur. Çünkü bol kıyafet demek, olduğunuzdan daha geniş görünmeniz demektir. Bu durumun üstesinden gelebilmek adına bol sweatshirtlerle genellikle dar kesin pantolonlar veya taytlar tercih edilir. 


Oversize Sweatshirtler Neden Dar Kıyafetlerle Birlikte Tercih Edilir? 

Bol kıyafetler, oversize sweatshirtler sizi olduğunuzdan kilolu gösterebilecek giyim ürünleridir. Bunu tersine çevirebilmek ve aslında büyük beden olmadığınızı yalnızca rahat bir tarzı benimsediğinizi gösterebilecek en güzel kıyafetler, bol sweatlerin altına giyeceğiniz dar altlardır. Bunlar mat ya da parlak taytlar, dar paça pantolonlar, slim fit şortlar veya sporcu taytları olabilmektedir. Tercihinizi dar ürünlerden yapmamanız durumunda daha fazla kiloda görüneceğinizden şüpheniz olmasın. Elbette bunu bilinçli bir tercih olarak da kullanmak mümkündür. Çok zayıf bir vücut yapısına sahipseniz oversize ürünler, bol sweatlerle birlikte yine oversize eşofman altları veya geniş kesim pantolonları da giymeniz sizin seçiminiz olacaktır. 

Nors Kadın Gri Kapşonlu

Bol Sweatshirtlerin Üzerine Ceket Giyilir Mi? 

Bol sweatshirtler genellikle bahar aylarında tercih edilir. Sonbahar ya da ilkbahar aylarında giyeceğiniz bol sweatler, üzerine herhangi bir şey giymeden sokakta rahatça dolaşmanızı sağlayacaktır. Fakat soğuk havalarda bu ürünleri giymeyi tercih ediyorsanız üzerlerine ceket almak sağlığınız açısından önemlidir. Fakat bol kesim sweatshirtlerin üzerine dar kesim ceketler giymeniz durumunda istediğiniz stilin bozulacağını unutmamalısınız. Bu yüzden bol sweatler üzerine giyeceğiniz ceketlerin de salaş olması gerekir. 

 

Spor Şık Kombinlerin Vazgeçilmez Parçası Olan Nors Kadın Gri Kapşonlu Ürünümüzü Hızlıca Satın Almak İçin Tıklayın..

 

 

Nors Erkek Gri Oversize SweatshirtEn İyi Bol Sweatshirt Kombini Önerisi Hangisi?

Kadınlar için bol sweatleri kombinlemek aslında bir nebze daha kolaydır. Çünkü kadınlar için üretilen tayt, eşofman ve pantolonların çoğu vücudu tamamıyla saran ürünlerdir. Erkekler için ise bu stil ancak dar kesim pantolonlarla yaratılabilir. Hem rahat olmak hem de zayıf görünmek istiyorsanız siyah renkli oversize sweatinizin altına parlak siyah kumaşlı bir tayt tercih edebilirsiniz. Görüntüyü çok da umursamıyorsanız, soğuk renklerle soğuk renkleri, sıcak renklerle sıcak renkleri birlikte kullanabileceğiniz bir kombin yaratabilirsiniz. 

 

Hem Şıklık Hem Rahatlık Diyorsanız Nors Erkek Gri Oversize Sweatshirt Ürünümüz Tam Size Göre. Hemen Tıklayın, Satın Alın!